جهاد دانشـگاهی علـم و صنعت

در باره مرکز مهندسی دکل های حفاری


دانلود کاتالوگ محصولات و اطلاعات تماس
برای دانلود کاتالوگ محصولات بر روی تصویر روبرو کلیک کنید
محصولات مرکز مهندسی دکل های حفاری

تلفن بخش بازرگانی
021-77133306
ایمیل بخش بازرگانی
s.nasiri@jdevs.ir
تلفن همراه بخش بازرگانی
09122540138

محصولات و خدمات

سیستم برق و کنترل دکل های حفاری (SCR&MCC System) یکی از محصولات این مرکز می باشد که طراحی و ساخت آن از سال 1380 آغاز شده است. سیستم برق و کنترل دکل های حفاری در مرکز مهندسی و ساخت دکل های حفاری، 100% بومی سازی شده است.

ساخت استراکچر فلزی (اتاق SCR)، یونیت های SCR، یونست های MCC و ترانس های موجود مطابق با استاندارد های بین المللی در کارگاه برق این مرکز به مساحت 1000 متر مربع انجام می شود. مابقی تجهیزات مورد نیاز مانند سیستم Plug&Recipient Plug و Air Condition تامین و در اتاق SCR نصب می گردد. این مرکز با توانمندی طراحی، مهندسی، ساخت و مونتاژ بر اساس مشخصات فنی و AVL مورد نظر کارفرما، تجهیزات را ساخته یا تامین می نماید و سپس در کارگاه مونتاژ اتاق SCR با داشتن امکانات و تجهیزات بالابری، تمامی تجهیزات را مونتاژ نموده و عملیات کابل کشی و برق رسانی را انجام می دهند. امکان تست سرد و گرم در کارگاه مرکز در حضور نمایندگان کارفرما میسر می باشد. پس ازساخت و تحویل، کارشناسان برق و مکانیک مرکز در طول دوران گارانتی به صورت تمام وقت در یارد کارفرما حضور خواهند داشت و در دوره وارانتی، قطعات مورد نیاز کارفرما تامین می گردد.

...

مشاهـده جزئیات

دکل حفاری خشکی نفت یکی از محصولات این مرکز می باشد که طراحی و ساخت آن از سال 1389 آغاز شده است. سهم بومی سازی دکل اول حدود 45% بوده که این عدد در ساخت دکل های آتی تا  70% قابلیت افزایش را دارد.

ساخت استراکچر فلزی (Mast&Sub)، تانک های گل، تانک های آب، تانک های سوخت و سیستم برق و کنترل (SCR&MCC System) مطابق با استاندارد های بین المللی در کارگاه های ساخت این مرکز به مساحت 5000 متر مربع انجام می شود. این مرکز با توانمندی طراحی، مهندسی، ساخت و مونتاژ بر اساس مشخصات فنی و AVL مورد نظر کارفرما، تجهیزات را ساخته یا تامین می نماید و سپس در یارد مونتاژ دکل حفاری به مساحت حدود 7000 متر مربع با داشتن امکانات و تجهیزات بالابری تا ظرفیت 64 تن، تمامی تجهیزات را مونتاژ نموده و عملیات کابل کشی و برق رسانی را انجام می دهند. امکان تست سرد و گرم، عملیات Rig Up و Rig Down در یارد مرکز در حضور نمایندگان کارفرما میسر می باشد. پس ازاثبات دکل حفاری، کارشناسان برق و مکانیک مرکز در طول دوران گارانتی به صورت تمام وقت در یارد کارفرما حضور خواهند داشت و در دوره وارانتی، قطعات مورد نیاز کارفرما تامین می گردد.

...

مشاهـده جزئیات