جهاد دانشـگاهی علـم و صنعت

در باره مرکز مهندسی ترانس رکتیفایرهای صنعتی


دانلود کاتالوگ محصولات و اطلاعات تماس
برای دانلود کاتالوگ محصولات بر روی تصویر روبرو کلیک کنید
کاتالوگ عمومی مرکز ترانس

دانلود رفرنس فروش
برای دانلود رفرنس فروش محصولات بر روی تصویر روبرو کلیک کنید

بخش بازرگانی
021-77276569
آدرس ایمیل
info@jdevs.ir
مرکز مهندسی ترانس رکتیفایر های صنعتی
021-77457581
آدرس ایمیل
aabshari@jdevs.ir
موبایل
09126703917
موبایل
09128267277
پیامگیر
021-77494331
واتس اپ
09126703917
خدمات پس از فروش
021-77499940

محصولات و خدمات

این محصول مطابق نیاز صنایع مختلف و با توجه به نوع کاربرد، محیط نصب، توان دستگاه، کیفیت توان ورودی و خروجی و ... به صورت تریستوری و اتوترانسفورمری با خنک کنندگی هوا، روغن و آب طراحی و ساخته میشود.
نوع کنترل و خنک کنندگی بر اساس توان دستگاه و نوع کاربرد و مشخصات فنی مورد نیاز کارفرما تعیین و لحاظ میشود.
رابط کاربری (ولوم یا صفحه نمایش لمسی) بر اساس محیط نصب، سطح اپراتوری و درخواست کارفرما در نظر گرفته میشود.

...

مشاهـده جزئیات

به منظورتامین برق واگنهای مترو جهت حرکت واگن، روشنایی، سیستمهای برودتی و حرارتی و ... از طریق ریل سوم یا شبکه بالاسری از رکتیفایراستفاده میگردد. سطح ولتاژ این رکتیفایرها 750 و 1500 ولت میباشد و در توانهای 2500 تا 3500 کیلو وات طراحی و ساخته میشود. ضریب اطمینان بالای بهربرداری، خنک سازی با گردش طبیعی هوا، سهولت تعمیر و نگهداری از مهمترین ویژگیهای این تجهیز میباشد که در طراحی آن لحاظ شده است.  

...

مشاهـده جزئیات

با توسعه روز افزون کاربرد الکتروموتورهای پرقدرت فشار متوسط در صنعت نیاز به استفاده از راهاندازهای نرم و کنترل دور الکتروموتورهای آسنکرون بیش از پیش اهمیت پیدا کرده است. کاهش مصرف انرژی، افزایش طول عمر الکتروموتورها، بهبود کیفیت توان مصرفی از شبکه از مهمترین ویژگیهای این محصولات میباشد.

...

مشاهـده جزئیات

این محصول مطابق نیاز صنعت به ولتاژ بالای یکسو شده (DC) طراحی و ساخته میشود. این تجهیزات بدلیل ملاحظات عایقی معمولا به صورت روغنی میباشد لیکن در موارد خاص و بر اساس نوع کاربرد و توان دستگاه بصورت خشک نیز طراحی و ساخته میشود. این محصول قابلیت کار به صورت منبع ولتاژ یا منبع جریان دارد. نوع کنترل، آرایش بخش ترانس و یکسوساز و رابط کاربری (نحوه ارتباط کاربر با دستگاه) بر اساس شرایط محیط، نوع کاربرد، مشخصات فنی مورد نظر کارفرما تعیین و در نظر گرفته میشود.

...

مشاهـده جزئیات

این منبع تغذیه برای انجام عملیات لایه نشانی بروی فلزات در محیط الکترولیت (آبکاری) استفاده میشود. با توجه به اینکه محیطهای صنعتی معمولا دارای آلودگی زیاد میباشد این دستگاهها به صورت روغنی طراحی و ساخته میشود لیکن مطابق درخواست کارفرما بصورت هوا خنک و برای استفاده در محیطهای آزمایشگاهی نیز طراحی و ساخته میشود. رابط کاربری براساس درخواست کارفرما و مشخصات فنی تعریف شده به صورت ولوم (دستی) یا نمایشگر لمسی در نظر میشود. 

...

مشاهـده جزئیات

جهت تولید ذرات بنیادی در آزمایشگاهها و مراکز پژوهشی فیزیک از شتابگرهای الکترواستاتیک استفاده میشود. ولتاژ تغذیه این شتایگرها بالای 100 کیلو ولت و دامنه نوسان ولتاژ خروجی بسیار پایین و کمتر از 5% میباشد. کنترل شیب افزایش و کاهش ولتاژ و نیز حداکثر جریان خروجی در این منابع تغذیه از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. همچنین با توجه به ولتاژ بالای این دستگاهها و نیز تماس آن با بدن کاربر ملاحظات عایقی و ایزولاسیون در این منابع تغذیه نیز بسیار اهمیت دارد.    

...

مشاهـده جزئیات

این منابع تغذیه دارای کاربردهای مختلف در صنایع میباشد و بر اساس مشخصات فنی ارایه شده توسط کارفرما به صورت کاملا سفارشی طراحی و ساخته میشود. از جمله کاربردهای این منابع تغذیه جهت تغذیه مولدهای پرقدرت لیزر و مصارف لایه نشانی در خلاء نام برد.یکی از مهمترین ویژگی این دستگاهها استفاده از روش یکسوسازی 12 پالسه و 24 پالسه میباشد که باعث کاهش چشمگیر میزان نوسانات ولتاژ خروجی میگردد.

...

مشاهـده جزئیات

مرکز مهندسی ترانس رکتیفایر های صنعتی در راستای جلب رضایت کارفرمایان خدمات مهندسی خود را به ترتیب ذیل ارایه می‌نماید:

  • ارایه خدمات نصب و راه اندازی کلیه محصولات تولیدی این مرکز شامل انواع ترانس _ رکتیفایرهای صنعتی و منابع تغذیه خاص
  • ارایه خدمات گارانتی و پس از فروش کلیه محصولات تولیدی
  • ارایه خدمات تخصصی در زمینه راه اندازی انواع ترانس _ رکتیفایرهای سازندگان خارجی
  • بروز رسانی، بهینه سازی و بازسازی کلیه ترانس _ رکتیفایرهای سازندگان خارجی