جهاد دانشـگاهی علـم و صنعت

در باره مرکز مهندسی مبدل ها و منابع تغذیه و اینورتر های خورشیدی


دانلود کاتالوگ محصولات و اطلاعات تماس
برای دانلود کاتالوگ محصولات بر روی تصویر روبرو کلیک کنید
کاتالوگ محصولات مرکز مبدلها و منابع تغذیه

دانلود رفرنس فروش
برای دانلود رفرنس فروش محصولات بر روی تصویر روبرو کلیک کنید

تلفن واحد بازرگانی
021-77805919
ایمیل واحد بازرگانی
sales.cps@jdevs.ir-sseyedjafari@jdevs.ir
تلفن واحد خدمات پس از فروش
021-77192040
ایمیل واحد خدمات پس از فروش
mahmadi@jdevs.ir
ایمیل واحد مدیریت پروژه
mgoodarzi@jdevs.ir
تلفن واحد مدیریت پروژه
021-77455001-2 (Ext.223)
تلفن واحد تدارکات
021-77188804
ایمیل واحد تدارکات
mmovahedipour@jdevs.ir

محصولات و خدمات

یو پی اس های ساخت JDEVS   با تکنولوژی روز دنیا ، قابلیت اطمینان بالا و امکان تطبیق کامل بر اساس نیاز مشتری با کاربردهای فراوان در پروژه های نفت و گاز، پالایشگاه ، پتروشیمی و نیروگاه می باشد.

...

مشاهـده جزئیات

باتری شارژهای صنعتی JDEVS به صورت ولتاژ ثابت و با قابلیت محدود کنندگی جریان ، 6 یا 12 پالسه و بر اساس مبدل های قدرت الکترونیکی ساخته می شوند. برای ارائه عملکرد عالی و بالا بردن قابلیت اطمینان، باتری شارژر ها با تکنولوژی تریستوری طراحی و ساخته می شوند. باتری شارژر بدون محدودیت در جریان و ولتاژ خروجی و براساس نیاز مشتری قابل طراحی و ساخت می باشد

...

مشاهـده جزئیات

 يو پی اس های استاندارد (نیمه صنعتی) JDEVS     با تکنولوژی روز دنیا ، قابلیت اطمینان ، ضریب توان وراندمان بالا جهت صنایع مختلف طراحی و ساخته می شود.

 

...

مشاهـده جزئیات

تولیدات متنوع اینورترهای JDEVS ، توان پیوسته ومطمئنی را برای کابردهای ویژه فراهم می کند. محدوده این تولیدات بین 1KVA تا 500KVA (توان بیشتر بر اساس سفارش ) مطابق با استانداردهای روز دنیامیباشد و با توجه به نیازهای مشتری طراحی و تولید می شوند.

این سیستم ها برای محافظت از بارهای حساس در برابر اختلالات شبکه 9 گانه شبکه از قبیل ، قطع برق ، نوسانات و ضربه های ناگهانی ولتاژ ، spike و تغییرات فرکانس طراحی و تولید می گردند.

اینورترها با تکنولوژی PWM ، انرژی DC را به AC تبدیل می کند. طراحی به روز و با کارائی بالای این دستگاه ها به استفاده کنندگان این امکان را میدهد تا از هرگونه مشکلات شبکه در امان باشند.

...

مشاهـده جزئیات

سیبتم باتری مونیتورینگ JDEVS جهت مانیتور کردن شرایط و وضعیت تمام باتری های تشکیل دهنده بانک باتری بدون تاثیرگذاری بر عملکرد آن و یا اتلاف انرژی طراحی و ساخته می شود

...

مشاهـده جزئیات

تغذیه در دسترس در قطارهای مترویی از نوع DC با ولتاژهای 750 ولت و 1500 ولت است که برای مصارف داخلی قطار مانند تهویه و روشنایی و ادوات کنترل و نظارت قطار TCMS مناسب نیست. سیستم تغذیه کمکی، ولتاژ DC را دریافت میکند و به ولتاژ 380VAC و همچنین 110VDC که برای مصارف داخلی واگن ها می باشد، تبدیل میکند. مبدلهای کمکی برای قطارهای مترو به گونه ای طراحی شده اند که منبع تغذیه ای کارامد و با قابلیت اطمینان بالا باشند. جهاد دانشگاهی علم و صنعت سیستم های مبدل کمکی را سبک، به همراه افزونگی و در طیف وسیعی از ولتاژها طراحی و تولید می نماید.


...

مشاهـده جزئیات

جهاد دانشگاهی علم و صنعت با دستیابی به دانش فنی طراحی و ساخت مگادرایوهای کنترل دور الکتروموتورها ؛ توانایی طراحی و تولید سیستم کنترل دور موتورترکشنهای مورد نیاز در صنعت ریلی در ولتاژهای 750VDC و 1500VDC و 3000VDC را دارد. این سیستم ها علاوه بر صنعت ریلی کاربردهای بسیاری در سایر صنایع مهم کشور بدلیل بهره وری انرژی، قابلیت اطمینان بالا، قابلیت دسترسی بالا، و هزینه های چرخه عمر پایین، دارد.

...

مشاهـده جزئیات

مجموعه ادوات واسط بین کفشکها و پانتوگرافهای متصل به ریل سوم و یا شبکه بالاسری و ادوات سیستم رانش با عنوان تابلوهای توزیع برق DC ولتاژ بالا شناخته می‌شوند. این ادوات علاوه بر تجهیزات نظارتی و سنسورهای ولتاژ و جریان ، ادوات حفاظتی لازم برای شرایط خطا را هم درخود جای داده اند. در طراحی جهاد دانشگاهی ادوات لازم برای حفاظت و راه اندازی لحظه صفر تجهیزات در این باکس ها جانمایی شده اند. امکان تجمیع و طراحی و ساخت این باکس ها با مبدلهای مورد نیاز سیستم رانش در باکس مشترک هم وجود دارد.

...

مشاهـده جزئیات

مقاومت های ترمزی که به اختصار BR یا DBR نامیده می شوند، ادوات اتلاف انرژی در حالت شتاب منفی و ابزاری برای حفاظت باس DC از اضافه ولتاژ هستند.کلاس عایقی و توان حرارتی (دائمی و لحظه ای) در این مقاومت ها از مهمترین پارامترهای طراحی محصول محسوب می شوند. جهاد دانشگاهی علم و صنعت توانایی طراحی و ساخت این محصول را در رنج های توانی مختلف و متناسب با سطوح ولتاژی مطرح در قطارهای مترویی با سطح ولتاژ 750VDC و 1500VDC با توان های اتلافی متناسب با دو موتور ترکشن یا چهار موتور ترکشن با سیستم خنک شوندگی طبیعی و اجباری دارد.

...

مشاهـده جزئیات

با توجه به تعدد تجهیزات قطار و همچنین لزوم برقراری ارتباط بین آنها و تبادل اطلاعات هر واحد، سیستم کنترل و نظارت قطار (TCMS) تشکیل شده است. هسته مرکزی TCMS واحد کنترل وسیله نقلیه (VCU) نام دارد که الگوریتم های کنترلی قطار را شامل می شود. برقراری ارتباط بین واگن ها، تجهیزات مختلف و نظارت بر آنها نیز برعهده TCMS می باشد. بطور کلی TCMS نقش کنترل کننده اصلی و مرکزی قطار و برقراری و نظارت بر تمام واحد های قطار را بر عهده دارد. ماموریت واحد کنترل وسلیه نقلیه به انجام رساندن الزامات مورد نیاز در استانداردهای ریلی در مورد تمامی فعالیت های کنترل، نظارت و ارتباطات مورد نیاز برای هدایت واگن های قطار می باشد.

 

...

مشاهـده جزئیات

جهاد دانشگاهی علم و صنعت از آخرین پیشرفت ها در حوزه موتورهای الکتریکی استفاده می کند و با سیاست همکاری پایدار با تامین‌کنندگان اصلی ترکشن موتور و عقد قراردادهای حرفه ای با بخش های مختلف زنجیره تامین، سعی در بکارگیری ترکیب پیشرفته ای از اجزای مختلف سیستم رانش دارد. از طریق همکاری با تامین کنندگان بالقوه، ترکشن موتورها میتوانند با ملزومات متفاوت که از سوی مشتری مشخص می گردد و در کلاس عایق بندی مختلف تولید شوند.

...

مشاهـده جزئیات

خدمات مرکز مهندسی مبدلها و منابع تغذیه با پشتوانه بیش از دو دهه طراحی ، مهندسی و ساخت انواع UPS و شارژر و .... به شرح زیر می باشد:

  • خدمات پس از فروش محصولات JDEVS
  • خدمات تعمیر و نگهداری پبشگیرانه محصولات JDEVS و دیگر شرکت ها
  • تامین انواع باتری صنعتی
  • تست ، احیا و جایگزینی باتری
  • بهینه سازی محصولات سازندگان خارجی
  • طراحی و ساخت انواع مبدلهای الکتریکی خاص در توان های مختلف
  • ارایه مشاوره تخصصی در خصوص جایگزینی دستگاه های قدیمی مستقر در سایت ها
  • آموزش های تخصصی در سایت